Nowa rewolucyjna dieta odchudzająca BoomBox by Ania Korzeniewska!

Ruszamy z nową, rewolucyjną dietą!

Już od teraz, możecie zamawiać dietę i chudnąć na tych samych zasadach, na których schudła jej autorka Ania Korzeniewska!

Ten sekret jest już dostępny dla każdego. Ania uwielbia pomagać, motywować, być blisko ludzi i służyć radą. Zawsze i wszędzie. Na  grupie Wonder Girls na Facebooku, prowadzi różne wyzwania, dzięki którym wiele osób chudnie we wspaniałym tempie. Dlatego też, postanowiła pójść krok dalej i razem z nami stworzyć dla Was dietę, dzięki której możecie schudnąć w jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy sposób.
Właśnie dlatego, powstała dieta odchudzająca

Dlatego już od teraz (pierwsza dostawa możliwa we wtorek 5.06) będzie można zamawiać BoomBox by Ania Korzeniewska - czyli  autorską dietę Ani w cateringu dietetycznym Bomba Dietetyczna!

Dlaczego można tej diecie zaufać?

Stosując dietę, opartą na składnikach które znajdziecie w BoomBox by Ania Korzeniewska i opartą na takich wyłączeniach jakie ona zawiera, Ania schudła 80 kg. Tak - dokładnie tyle - bo kiedyś ważyła 160 kg. Zajęło jej to 4 lata i chudnie dalej!

O co w tej diecie chodzi?

Otóż, jest to dieta opracowana przez Anię, przy współpracy dietetyków, dzięki czemu bilans i makro się zgadzają. Nie zawiera ona posiłków z cukrem i zbożami. Jest oparta na najwyższej jakości składnikach. Kaloryczności są dopasowane do tego, aby redukcja przebiegała w optymalny sposób. Dla osób niećwiczących polecamy niższe wartości kaloryczne, dla osób, które uprawiają regularnie sporty, polecamy najwyższe warianty kaloryczne.

Co wyróżnia BoomBox od innych diet?

Najwyższej jakości składniki - absolutnie nie może być mowy o tym, żeby na tym polu zaistniała jakaś fuszerka. Żadnych półproduktów, żadnego jedzenia z paczek z marketu. Wszystko jest przygotowane według Ani wskazówek, wszystko jest świeże i bardzo wysokiej jakości. Nie znajdziecie tu żadnych zbóż (poza niektórymi rodzajami kasz - przede wszystkim jaglana, która ma odczyn korzystny dla organizmu i wspomaga odchudzanie) i żadnego cukru poza niektórymi owocami.

Kaloryczności:

Dieta redukcyjna BoomBox jest dostępna w trzech wariantach: 1200, 1500, 1800

Przykładowe menu:

Cennik:

Zamówienia:

Zamówienia można składać pod adresem: boombox@bomba-dietetyczna.pl

 

Macie dodatkowe pytania?

Piszcie do nas na maila ania@wondergirl.pl albo pytajcie w prywatnych wiadomościach na Wonder Girl, lub bezpośrednio Bomba Dietetyczna

No Comments Yet.

Leave a comment